• Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:3/4, Beykoz /İstanbul
  • 0216 456 7580
    info@garajoil.com
İstasyonlarımız
blog-banner-image
Hakkımızda
Hakkımızda
  • TAXI Hakkında

Şirketimiz Garajoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş. 2015 yılında Dağıtıcı Lisansını alarak önce OMC daha sonra TAXI markasıyla sektörde emekleme dönemini başarıyla geçmiştir.

Hiçbir Kamu yada özel sektör desteği almadan öz sermayesiyle bugüne gelen şirketimiz aynı ticari istikamette artık “taxi” markasıyla ve yeni bir hamle yaparak büyüme kararı almıştır.


İlk hedefimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği üzere enerji sektöründe “milli ve yerli” marka yaratmak, yabancı markaların akaryakıt piyasasındaki hegemonyasına,“aynı kalite,daha ekonomik fiyat ancak daha kaliteli hizmet” sunarak “yerel ve milli” rakip marka olmaktır.

 

Yerli ve milli gibi görünen ancak hem ülkemizin,devletimizin hem dış kaynakları olan güç sahibi küresel markalarla nasıl mücadele edeceğiz,nasıl bir farklılık yaratacağız ki tüketicinin tercihi olacağız?

 

İstasyonlarımızda Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından işletilen marketleri faaliyete alarak klasik benzin istasyonu marketi konseptinin dışına çıkıyoruz.İşletmesi profesyonel ellerde olacağından ve üreticiden rafa getirilen ürünlerin özellikle salgın sonrası değişen perakende sektöründe büyük grossmarketlere nazaran çok daha ekonomik,sağlıklı ve güvenli bir alternatif olacağından tüketicinin rağbet edeceği,sempati duyacağı en önemlisi seveceği “taxi” markası oluşturacağımızı düşünüyoruz.

 

İstasyonlarımızdaki Kooperatif Marketlerimizin aylık kazancından bağlı olduğu yerel belediyelerin sosyal sorumluluk projelerine yasal zemini oluşturulmak kaydıyla kaynak aktarılacaktır,bir anlamda Mehmetçik Vakfı Projesinin yerel ölçekte olanını gerçekleştiriyoruz.